Paylaş
Dj KARAM
Koray Altın
Koray Altın
1
https://maviradyom.blogspot.com/

Aradığın İşte Bu ACABA İNTERNETTEN KAZANÇ ELDE EDİLİR Mİ ?

Bir 1/28/2018, 02:14
Smile  Selam Mavi Radyo Forum Üyeleri.
Bu bölüm de başlığımızda da belirttiğim gibi internetten kazanç elde edebilirmiyiz sorusuna cevap bulmak,varsa ve şayet kazanç elde edilebiliyorsa nasıl yapıldığını birbirimize detaylı resim olarak anlatabiliriz.
Ben bizzat denediğim bir kaç siteden para alamadım.Fakat bazıları gerçekten para verdi.Şimdi bu durum bütün siteler olarak değil,bazı siteler olarak belirterek şunu söylemek istiyorum.Bazı para kazanma siteleri hit ün v.b. arttırmak için bir müddet para veriyor daha sonrada gerçek hedefi olan insanları dolandırma yoluna geçiyor. Twisted Evil
 Bu sebepten size tavsiyem her kazanç sitesine inanmayın.Uzunca bir süre siteyi deneyin ne olup bittiğini anlayın önemli değil alacağınız miktar çoğalmış olabilir ama yine de kesin emin olmadan öncelikle para talebi etmeyin.Kendi sitelerinde ödeme kanıtları sunacaklardır o kanıtlara da pek itibar etmeyin.
 Yapacağınız bir tek şey var oda güvendğiniz bir arkadaşınız veya site deki bu site iyi kazanç sağlıyor işte kanıt demesidir.Tabii ki doğru kararı vermek yine size düşüyor.Ha şöyle de diyebiliriz hayatımızla ilgili bir kumar kazanmakta var kaybetmekte.
İnşallah sizler hep daima kazananlardan olursunuz.
cheers    Allah'a emanet olun kardeşlerim.